< >

Fackliga företrädare

Vid Skara kommun finns följande centrala fackliga företrädare.

Vill du skicka post använd nedanstående adress:

Förbund, namn
c/o Skara kommun
532 88 Skara


Fackliga företrädare

Vision

Laila Skantz
Vision@skara.se
0511-326 11

DIK

Jenny Brenander
dik@skara.se, jenny.brenander@skara.se
0511-320 41

Lärarförbundet

Mari Velander

Lärarförbundet Skolledare

Patrik Olofsson

lararforbundet@skara.se
072-511 42 32

Lärarnas Riksförbund

Björn Almersved
skara@lr.se

Kommunal

Christina Emanuelsson
skara.vanervast@kommunal.se
010-442 85 01

Sveriges Arbetsterapeuter

Ann-Sofie Lugn
sveriges.arbetsterapeuter@skara.se
0511-32829 eller 070- 654 69 44

Ledarna (Skaraborg)

Johan Wincrantz
johan.wincrantz@skara.se

Skolledarförbundet

Petra Björk
Petra.bjork@edu.skara.se
0511-32178

Vårdförbundet

Gunhild Balkevärn
vardforbundet@skara.se


Övriga fackförbund

Naturvetarna

radgivning@naturvetarna.se

Akavia

radgivning@akavia.se

Fysioterapeuterna

Malena Eklund Malena.eklund@skara.se


Sveriges Psykologförbund

post@psykologforbundet.se


Sveriges arkitekter

kansli@arkitekt.se eller Sandra.Olseni@arkitekt.se


Sveriges Ingenjörer

forhandling@sverigesingenjorer.se


Denna sida uppdaterades